19 грудня Православна Церква відзначає День святителя Миколая Чудотворця. Святитель Миколай вважається покровителем мандрівників, мореплавців і дітей. І є одним з найбільш шанованих святих у православному світі. Святитель Миколай Чудотворець, Миколай Мирликійський, Миколай Милостивий, Миколай Угодник – так називають його в народі. Чому Святого Миколая назвали Чудотворцем і чому його так люблять і дорослі люди, і діти? Тому що Святий Миколай дарував людям приємні чудеса, він виручав багатьох із критичних життєвих ситуацій. А слов’яни дуже люблять різні дива.

В Україні святого Миколая завжди вважали покровителем і захисником усіх дітей. Цього дня малюки чекають на його прихід: вони знають, що за їхню слухняність і працьовитість святий Миколай принесе їм безліч подарунків і «миколайчики». Тому намагаються бути впродовж усього року саме такими: не ледачими, доброзичливими, старанними. В ніч з 18 на 19 грудня Миколай покладе подарунки слухняним дітям під подушку або в черевик біля порогу, або в глиняну миску, яку увечері перед сном ставлять на підвіконня.

Серед шановних гостей на свято, яке відбулося в навчальному закладі, завітав депутат Чернігівської обласної ради, керівник сільськогосподарського підприємства «Нива-2008» Супрун Григорій Іванович. І, як завжди, не з порожніми руками, а з солодощами.

Зі святом учнів привітали директор училища Лисаченко Василь Васильович, голова профкому Черв’як Олександр Миколайович. Від профспілкового комітету за старанність у навчанні, опануванні професії, доброзичливість, добру поведінку учні отримали подарунки.

/Files/images/mikolay/PC211028.JPG/Files/images/mikolay/PC211042.JPG/Files/images/mikolay/PC211038.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi