/Files/images/DSC01498.JPG/Files/images/SAM_0984.JPG/Files/images/SAM_0982.JPG/Files/images/SAM_0967.JPG/Files/images/SAM_0963.JPG/Files/images/SAM_0944.JPG/Files/images/SAM_0906.JPG

.

26 червня 2015 року у Професійно – технічному училищі № 33 с. Мрин відбулася остання ДКА. Учні гідно показали свої знання з професії «Контролер – касир, продавець непродовольчих товарів» та «Електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С».

Після екзаменів в закладі пройшов випускний вечір в урочистій обстановці, в святково прикрашеному залі. Завітали на наше свято і шановні гості. Найбільше з гостей учні знають сільського голову Маленка Анатолія Володимировича, бо він є частим гостем в училищі.

Свято пройшло урочисто і організовано. Активну участь у підготовці випускного вечора взяли учні з числа випускників, бібліотекар Петренко Н.П., класний керівник Бородіна Т.О. Звучали вірші, музика, напутні слова директора, майстрів виробничого навчання, класних керівників, вихователів, соціального педагога та гостей. Було сказано багато теплих слів та побажань нашим випускникам, а сюрпризом була презентація «Наші роки», яку підготувала класний керівний випускної групи. За успіхи в навчанні, активну участь у громадському та спортивному житті училища випускники були нагороджені почесними грамотами. Після урочистої частини за підтримки профспілкового комітету та майстра виробничого навчання Глухоєдової З.М. для випускних груп був організований солодкий стіл

Шановні, випускники! Нехай знання, отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашому житті! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щастить вам у всьому! В добру путь!

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 449

Коментарi